Godziny dostępności nauczycieli

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów/rodziców

Bereza-Sosna Aleksandra  wtorek 13:40 – 14:40 gabinet dyrektora

Kuźnik Marta  czwartek 13:30 – 14:30 gabinet wicedyrektora

Kocurek Beata  poniedziałek 14:30 – 15:30 gabinet wicedyrektora lub A.1.1 (7)

Barcik Zyta  czwartek 14:20 – 15:20 A.0.5 (2)

Bereza Marcin  czwartek 7:00 – 8:00 Hala

Bibrzycka Jadwiga czwartek 12:40 – 13:40 A.1.14 (9)

Bonczyk-Blacha Magdalena  piątek 11:30 – 12:30 świetlica

Borys Monika piątek  7:45 – 8:45 B.0.3/B.1.2

Chyb Patrycja  środa 14:35 – 15:20 A.0.2 (1)

Derecka-Korba Agnieszka  środa 7:30 – 8:30 A.1.7 (5)

Dziurdzia Beata  czwartek 7:00 – 8:00 A.1.1 (7)

Fabin Aleksandra  środa 10:45 – 11:45 B.1.14

Giedwiłło Katarzyna  środa 12:40 – 13:40 A.1.9. (6)

Goc Joanna  środa 13:45 – 14:45 B.1.14

Hoffmann Joanna  środa 10:30 – 11:30 świetlica

Jęczmyk-Głodkowska Małgorzata  środa 12:40 – 13:40 A.1.2 (12)

Kajdas Izabela  poniedziałek 13:40 – 14:40 A.0.5 (2)

Kajtoch Tomasz  poniedziałek 7:00 – 8:00 A.0.2 (1)

Kika-Ryszka Ilona  wtorek 15:00 – 16:00 gabinet psychologa A.2.13

Kmieć Katarzyna  poniedziałek środa 7:30 – 8:00 A.1.1 (7)

Koprowska Justyna  środa 14:40 – 15:30 B.05 (2)

Kotajny Justyna  środa 7:00 – 8:00 A.1.18 (8)

Kulka Monika  wtorek 15:00 – 16:00 gabinet pedagoga A.2.14

Ladrowska Alina  piątek 14:00 – 15:00 A.1.4 (K)

Liszka Regina  wtorek 7:00 – 8:00 B.1.3

Łaskawiec Anna  środa 7:15 – 8:00 A.2.17 (10)

Moroń Aleksandra  poniedziałek 7:00 – 8:00 B.0.13 (2)

Mrzyk Tadeusz  wtorek 7:00 – 8.00 A.2.1 (regionalna)

Nowak Agata  wtorek 11:35 – 12:35 B.1.3

Nowak Mirosława  środa 7:00 – 8:00 B.1.10

Nyga Katarzyna  środa 13:00 – 14.00 B.1.1

Panek Marta  poniedziałek 13:40 – 14:40 A.2.5 (biblioteka)

Piesiur Karolina  wtorek 7:00 – 8:00 Hala

Polak Katarzyna  wtorek 8:30 – 9:30 B.0.13/B.1.7

Rom Patrycja  środa 7:00 – 8:00 A.0.6 (3)

Sitko Izabela  wtorek 7:55 – 8:55 B.1.10

Sosna Barbara  środa 14:00 – 15:00 gabinet logopedy B.0.14

Ścierska Katarzyna  czwartek 11:45 – 12:45 B.1.1 (23)

Tomala Grzegorz  środa 7:00 – 8:00 Hala

Wałach Lucyna  czwartek 7:00 – 8:00 A.1.3 (8)

Wróblewska Izabela  piątek 7:00 – 8:00 A.2.3 (panelowa)

Wyszomirska Paulina  piątek 11:45 – 12:45 B.1.2 (24)

Zagórska Elżbieta  poniedziałek 13:45 – 14:45     A.1.4 (komputerowa)

Zarzecka Klaudia  środa 12:45 – 13:45 B.1.14

Zbylut Małgorzata  wtorek 7:00 – 8:00 B.0.2

Żurek Renata  czwartek 7:00 – 8:00 A.0.6 (3)

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-10-07
Data publikacji:2022-10-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3062